O nás

RSC HAMSIK ACADEMY – kategória dorast do ktorej je začlenených približne 80 hráčov/- čiek, tvoria celkom 4 dorastenecké tímy  ( mladší dorast U17 a starší dorast U19,U19 B a WU19 ). Naše dorastenecké kategórie momentálne pôsobia v druhej najvyššej celoslovenskej súťaži. Jedným z najdôležitejších cieľov našej Akadémie je postúpiť v krátkodobom horizonte 2 rokov s dorasteneckými kategóriami do najvyššej celoslovenskej súťaže. Medzi ďalšie ciele patrí výchova a príprava hráčov pre potreby A-mužstva a rozvíjať ich ďalší výchovno-vzdelávací proces.

Výchovno-vzdelávací proces

Klub spolupracuje s väčšinou stredných škôl v rámci mesta Banská Bystrica. Výhodou je možnosť individuálneho študijného plánu , ktorý umožňuje hráčom trénovať aj v dopoludňajších hodinách. Najčastejšie hráči navštevujú Strednú Športovú školu v Banskej Bystrici ( https://sgbb.edupage.org ) . V areály školy sa nachádza tréningové ihrisko ako aj domov mládeže , kde sú zväčša hráči ubytovaný. Na režim hráčov dohliada vychovávateľ , ktorý dohliada najme na plnenie študijných povinností , na stravovací režim a regeneráciu ako aj na plnenie individuálnych tréningových plánov.

Tréningový proces

Všetky mužstvá trénujú 5 krát do týždňa plus v rámci výchovno-vzdelávacieho procesu aj v dopoludňajších hodinách. Pri každom mužstve pôsobia : hlavný tréner , dvaja asistenti trénera, tréner brankárov a kondičný tréner. V rámci tréningových jednotiek využívame najmodernejšiu techniku na zlepšenie a rozvoj našich hráčov ( veo camera , catapult ).

Ako sa dostať svoje dieťa do RSC HAMSIK ACADEMY :

Máte doma pohybovo nadané dieťa ? Prevyšuje Vaše dieťa výkonnosťou svojich spoluhráčov v materskom klube a chce si vyskúšať tréning v našej Akadémii pod dohľadom našich trénerov a v konfrontácii s našimi hráčmi ? Pokiaľ áno , neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 905 484 159 ( PaedDR.Ivan Štulajter, PhD.– šéftréner dorasteneckých kategórii ). Oznámime Vám , kedy je možné zapojiť sa do tréningového procesu , a s trénerom danej kategórie sa dohodnete na prípadnom pôsobení v našom klube .

Tešíme sa na Vás.

RSC

HAMSIK ACADEMY

Cieľom akadémie je poskytnúť mladým hráčom možnosť rozvíjať svoje schopnosti a potenciál vo futbale, ako aj podporovať zdravý a aktívny životný štýl. Akadémia ponúka profesionálne tréningy, priateľské zápasy a turnaje pre deti všetkých vekových kategórií a úrovní zručností.

Generálni partneri

Hlavní partneri

Reklamní partneri

Produktoví partneri