B-tím mužov v poslednom jesennom domácom zápase natiahol víťaznú šnúru

2. A mužstvo
  3. B-tím mužov v poslednom jesennom domácom zápase natiahol víťaznú šnúru

Naše B-mužstvo privítalo v nedeľu 29. októbra o 14.00 h v Hrochoti v poslednom domácom jesennom vystúpení súpera z Dudiniec.

V stretnutí 12. kola VI. ligy skupiny C naša rezerva výsledkom 2:0 natiahla víťaznú šnúru na 6 zápasov, v ktorých zaznamenala skóre 34:4. Skóre otváral z penalty v 21. minúte Róbert Sláva a o pár minút neskôr sa gólovo presadil Patrik Kukučka, od ktorého sa lopta odrazila do brány po nevydarenom odkope gólmana hostí. Náš 18-ročný útočník tak má za sebou vydarený víkend, keďže v sobotu prispel gólom aj k víťazstvu nášho A-tímu. Naše B-mužstvo sa tak posunulo na 5. priečku. V jesennej časti ho čaká ešte jeden duel, a to v nedeľu 5. novembra o 13.30 h v Lovči.

VI. liga skupina C – 12. kolo – nedeľa 29.10.2023, 14.00 h – Hrochoť

RSC Hamsik Academy B – TJ Slovan Dudince 2:0 (2:0)

Góly: 21. Sláva (pen.), 28. Kukučka. ŽK: 16. Sláva, 67. Palko, 89. T. Uhliar – 38. Šavrtka, 64. Balog, 64. Strhársky, 87. Jelok, 90. Škurla. Rozhodovali: Katreniak – Pažický, Pataki. Diváci: 130.

Zostava RSC Hamsik Academy B: Dovec – Hraško, Baitar (C), B. Túry (14. Sláva), Griglak, Repa, Nketan, Fofe, Palko (87. T. Uhliar), Puškár (77. A. Mazúch), Kukučka.
Tréner: P. Zlevský.