B-tím mužov pridal tretiu dominantnú výhru v rade

2. Novinky
  3. B-tím mužov pridal tretiu dominantnú výhru v rade

Naše B-mužstvo sa v nedeľu 8. októbra od 15.00 h predstavilo v rámci 9. kola VI. ligy skupiny C na pôde poslednej Hriňovej.

Rezerva nášho mužského tímu nastrieľala v posledných troch dueloch až 17 gólov, a pochopiteľne tak ťahá 3-zápasovú víťaznú šnúru. V nedeľu uštedrila poltucet poslednej Hriňovej, ktorá ešte v prvom polčase vzdorovala, keď na zásah Patrika Kukučku reagovala gólmi z priameho kopu a penalty, a to v rozmedzí približne troch minút. Jedenástku však kopal aj náš Saveliy Somov, ktorý v 37. minúte vyrovnal. Béčko RSC Hamsik Academy ešte do prestávky otočilo na 2:3, keď sa presadil Patrik Palko. Po zmene strán dávali góly už len naši hráči. V úvode druhého polčasu skóroval Luka Novak, neskôr pridal svoj druhý gól Kukučka a v závere dal výsledku konečnú podobu Marek Puškár. Ďalší zápas odohrá naše B-mužstvo doma v Hrochoti, kde v nedeľu 15. októbra o 14.30 h privíta tretiu Šalkovú.

VI. liga skupina C – 9. kolo – nedeľa 08.10.2023, 15.00 h – Hriňová

MFK Spartak Hriňová – RSC Hamsik Academy B 2:6 (2:3)

Góly: 22. Vrana, 25. M. Hanes (pen.) – 13. a 58. P. Kukučka, 37. Somov (pen.), 41. Palko, 50. Novak, 84. Puškár. ŽK: 37. Babic, 45. Dias, 62. Sudimak, 64. Vida, 90. M. Hanes – 25. B. Túry, 86. P. Kukučka. Rozhodovali: Barboriak – Hromník, Foltán. Diváci: 120.

Zostava RSC Hamsik Academy B: Blažek – Hraško, Baitar (C), B. Túry, Novak, E. Mlynárik (71. M. Mazúch), Fofe, Puškár, Palko (75. Csizmadia), Somov (81. A. Mazúch), P. Kukučka.
Tréner: P. Zlevský.